Araç temizleme

Araç temizleme

124 Okuma 12 Mayıs 2020

Basınçlı yıkama makineleri temizliği kolaylaştırır

Kim temizlikle saatler harcamak ister ki? Zamanınızı geçirmek için eğlenceli pek çok seçenek var... Kärcher Basınçlı Yıkama Makineleri ise temizliği eğlenceye dönüştürüyor. Üstün kaliteli, kullanışlı ve güçlü makineler, en inatçı ve kabuklaşmış kirleri bile hızlı, kolay ve sizi yormadan, sadece bir butona basarak saniyeler içinde temizler. Üstelik ellerinizi kirletmenize bile gerek kalmaz. Daha kolayı olamazdı...

Arabanızı temizlemek artık çok kolay

Mükemmel parlaklık, hiç olmadığı kadar hızlı! 3'ü 1 arada araç şampuanı, her türlü araç tipleri için optimum düzeyde temizliği ve bakımı garanti eder. Etkili kir temizleyiciler, yağlı ve inatçı kirleri sizi yormadan temizler. Hızlı kuruyan özel formülü sayesinde araçların cilalanması işlemini kolaylaştırır. Ultra parlaklık formülü arabanızı mükemmel bir şekilde parlatır.

Yeni nesil temizlik

Devrim yaratan elektrikli fırça WB 150, ilk yüksek basınçlı temizlik fırçasıdır. Elektrikli fırça, tüm dış yüzeyleri hızlı ve verimli bir şekilde ve yüzeylere zarar vermeden temizler. Araba yüzeyine ve boyaya zarar vermeden tüm hassas yüzeyler, elektrikli fırça sayesinde etkin bir şekilde temizlenebilir.